Bestuur

Het bestuur van de Raad Lokale Economie Denderleeuw zijn allen zelfstandige ondernemers uit Denderleeuw. Zij engageren zich volledig vrijblijvend voor deze activiteit en ontvangen hiervoor geen enkele vergoeding.

Bestuursfuncties

Schepen van Lokale Economie: Jan De Nul
Voorzitter: Kurt Van der Kelen
Ondervoorzitter: Katrien Van den Steene
Penningmeester: Ann Van Droogenbroeck
Secretaris: Christophe Caulier

Bestuursleden

Becqué Joeri (2-Wielers Becqué)
Landuitstraat 226, 9470 Denderleeuw
Gsm: 0475/24.98.27
Tel: 053/66.76.98
www.2-wielersbecque.be
info@2-wielersbecque.be

Demeyere Dirk (Bloemen Ginkgo)
Kerkstraat 59, 9473 Denderleeuw
Tel. 053 670 352
E-mail: demeyere.dirk@telenet.be

De Wever Koen (Plano)
Brandweerstraat 9, 9470 Denderleeuw
Tel. 053 674 717
E-mail: plano@skynet.be
http://www.planocreations.be

Meganck Hans (juweelontwerper)
Geallieerdenstraat 13, 9470 Denderleeuw
Tel. 053 670 597
E-mail: hans.meganck@telenet.be

Nevens Yves (Yves Nevens Fotografie)
Steenweg 372, 9470 Denderleeuw
Tel. 0475 33 58 06
E-mail: info@nevens.be
Website: http://www.nevens.be

Staels Maya (Reel bvba)
Steenweg 431, 9470 Denderleeuw
E-mail: maya@reel.agency
Website: https://www.reel.agency/

Van den Steene Katrien (Advocaat)
Iddergemstraat 61 A, 9470 Denderleeuw
Tel. 053 211 298
E-mail: advocaat@vandensteene.be
Website: http://www.vandensteene.be

Van der Kelen Kurt (Anita’s kleding)
A. Rodenbachstraat 84, 9470 Denderleeuw
Tel. 053 668 350
E-mail: kurt.vanderkelen@scarlet.be
Website: http://www.anitas.be

Van der Waerden Michèle (Interieur Van der Waerden)
Steenweg 480, 9470 Denderleeuw
Tel. 053 66 86 45
E-mail: michele@vanderwaerden.be
Website: www.vanderwaerden.be

Stijn Van der Weeën (Proxy Delhaize Denderleeuw)
A. De Cockstraat 13, 9470 Denderleeuw
Tel. 053 66 60 03
E-mail: stijn@proxydenderleeuw.be

Van Droogenbroeck An (CUPS lingerie)
Steenweg 297, 9470 Denderleeuw
Tel. 053 280 119
E-mail: info@cupslingerie.be
Website: http://www.cupslingerie.be